Haber

Gökhan Özen, Sedat Ayrancı ile iş ortaklığı kurdu

Hayranlarının sosyal medyadan Gökhan Özen’e ısrarla ilettiği “konsere gel” mesajlarına uzun süredir kayıtsız kalmayan ünlü yıldız, Organizatör ve Menajer Sedat Ayrancı ile Türkiye’de yapılacak konser turları için iş birliği yaptı. Avrupa.

Konser düzenleme ve yönetimini 22 yıl önce çıkardığı ilk albümü Özelsin’in yapımcısı Sedat Ayrancı’ya teslim eden ünlü yıldız, ortak kurduğu müzik prodüksiyon şirketi Pony Music’in yönetimini de devretti. Sony Müzik Türkiye.

Müzik Market’e yeni yıldızlar kazandırmak için kolları sıvadı!

Yeni yıldız adaylarına tam destek!

22 yıllık müzik kariyerinde, “Bana Sor”, “Aptal”, “Çağlama”, “Piç”, “Nazar”, “İlahi Adalet”, “Ne İşe Yarar” adlı tüm albümlerinin müzik ve düzenlemelerini üstlendi. Madde”, “Beni Yok Et”, “Duman Gözler”, “İnkar Etme”, “Sana Yine Lazım”, “Her Şeyde Biraz Sen Var” gibi sayısız hite imza atan beste yapımcısı Gökhan İtina, albümlerine de destek verdi. Demet Akalın, Ebru Gündeş, Yaşar gibi bir çok ünlü isme hit müziklerini vererek sanatçı dostlarını ağırlıyor. Ünlü sanatçı bundan sonra besteleriyle yeni yıldız adaylarına da destek olacağının haberini verdi.

Gökhan İhtimam, Sedat Ayrancı ile kurdukları bu iş ortaklığını sosyal medya hesabından paylaştı:

“Yılların dostluğunun yanı sıra artık Türkiye’deki müzik şirketlerimin yönetimi de G. Özen’in yönetimi de arkadaşım Sedat Ayrancı’ya emanet. Bu iş ortaklığı hem sabırsızlıkla bekleyen hayranlarımı sevindirecek. Yıllardır benden bir konser ve Türk müzik piyasasına yepyeni yıldızlar kazandırın.’ diye ilan etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu