Takım

Üsküdar’da otelin 6’ncı katından düşen İtalyan voleybolcu hayatını kaybetti.

İtalyan voleybol takımı Igor Gorgonzola Novara oyuncusu 19 yaşındaki Julia Ituma, sabah saatlerinde Barbaros Mahallesi Seyit Ahmet Deresi Sokak’ta bulunan otelin 6’ncı katından bilinmeyen bir nedenle düştü.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Ituma’nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Otelin dışını gösteren kamera görüntülerini inceleyen polis, Ituma’nın saat 05:31’de otelin önündeki çadırlara çarparak düştüğünü belirledi.

Otel içerisinde yer alan kamera görüntülerinde, Ituma’nın takım arkadaşı İspanyol uyruklu Lucia Varela Gomez’in saat 22.49’da odadan çıkıp telefonla konuştuğu, bir saat boyunca dalgın ve dalgın bir şekilde odanın önünde oturduktan sonra telefonla konuştuğu belirlendi. düşünceli bir şekilde, odaya başka kimse girmedi.

Bir otel görevlisi eşliğinde Ituma’nın kaldığı odaya giren polis ekipleri, uykuda olan Gomez’i uyandırarak durumu bildirdi.

Gomez’in Julia Ituma ile en son saat 01:30 sıralarında görüştüğünü ve ardından uykuya daldığını söylediği öğrenildi.

Ituma’nın, diğer takım arkadaşları ve takım koçu ile yaptığı toplantı sırasında rastgele bir sorunu olup olmadığını bilmediklerini söylediği bildirildi.

pirazizajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu